Časový spínač SOLO TIMER do ventilátoru 3 funkce

Kód: 21411
Značka: Klimatom
189 Kč / ks 156,20 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Časový, spínač, časovač, timer, elektronika, pro, na, do, ventilátoru, SOLO, ENTER, IRIS, ARES,

Použití:
Vhodná do všech ventilátorů s motorem 230V/50Hz a to do řady SOLO a ENTER. Elektroniku NELZE použít do ventilátorů osazených motorem 12V/50Hz.

Časový spínač SOLO Timer je náhradní díl nebo doplněk ventilátoru SOLO 100, SOLO 125, ENTER 100, ENTER 125. Elektronika je balená v prodejním kartonu a lze ji kdykoliv namontovat. Elektronika umožňuje 3 režimy spuštění. Nastavitelný časový spínač používaný do výrobku SOLO a ENTER umožňuje plynulé nastavení doběhu od 30 sekund do 25 minut pomocí otáčení trimru na desce plošných spojů.

Zároveň tato verze umožňuje zvolit režim sepnutí a to přesunutím klemy na desce plošných spojů a zvolit jednu ze tří variant :

Mod A – Ventilátor se sepne v momentě zapnutí  vypínače (přivedení napětí na svorku T). Po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí), ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu.

Mod B – Ventilátor sepne teprve po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) a pracuje po nastavený čas.

Mod C – Ventilátor startuje se zpožděním cca 1 minuty (přivedení napětí na svorku T) a po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu. V tomto nastavení, jestli dojde k vypnutí napájecího napětí na svorku T dříve než za 1 minutu, ventilátor nezačne pracovat.

Výběr modu A, B nebo C se provádí za pomocí svorky, která se nachází na desce plošných spojů. Přemístěním svorky označené číslicemi 1, 2 a 3 nebo jejím sejmutím, zajistíte změnu sepnutí časového spínače.

Svorka spojuje kontakty 1 a 2 - mod A. (výrobní nastavení )
Svorka spojuje kontakty 2 a 3 - mod B.
Sejmutí svorky – mod C.
Rozměry: délka x šířka: 4x4 cm / výška: 1,5 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Časové relé
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

KLIMATOM je dynamicky se rozvíjející firma, která působí v oboru moderní ventilace a vzduchotechniky již od roku 1991.Cílem je vyrobit zákazníkovi výrobky co nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny.