Ventilátor průmyslový Vents OV 4D 250 - průměr 260mm

Kód: 22202
Značka: Vents
3 386,68 Kč / ks 2 798,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor průmyslový, 400, V, Vents, OV, 4D, 250, průmyslový, axiální, nástěnný, kovový, odsávací, o průměru, 260, mm, příruba 370x370 mm. Univerzální, použití, např. , pro, do, garáže, parkoviště, skladu, restaurace, obchodu, prádelny, autoservisy, pizzerie, a pod.

Popis : Ventilátor VENTS OV 4D 250 je vysokovýkonný průmyslový ventilátor na 400V o průměru 260 mm, který je vybaven motorem pro nepřetžitou práci S1. Třífázový motor s tepelnou pojistkou. Tělo ventilátorů je vyrobeno z ocelového plechu a z vnitřní strany jsou opatřeny ochrannou síťkou z ocelového drátu. Ventilátor je vhodný pro krátké vzduchové rozvody s nízkou tlakovou ztrátou, popřípadě k odsávání přímo přes stěnu. Motory ventilátorů jsou vybaveny kuličkovými ložisky, což je předurčuje k využívání v nepřetržitém provozu. Ventilátor pro univerzální použití. v kancelářích, restauracích, obchodech, pizzeriích, prádelnách. Vysoká kapacita odlivu vzduchu až 850 m3/h.

Montáž : Montují se na stěnu a odvádějí vzduch přes zeď ven. Ventilátor pracuje v poloze vodorovně s osou hřídele. Musí být zabudován tak, aby byla vyloučena možnost náhodného dotyku s jeho rotujícími částmi. Při montáži ventilátoru na zeď se doporučuje dodržet vzdálenost ventilátoru od podlahy minimálně 2,3m. Pokud je nutno ventilátor umístit níže, nebo je ventilátor v dosahu ruky ( např. schodiště ) musí být zamezen přístup k oběžnému kolu ventilátoru ochranným košem. Připojení ventilátoru na elektrický rozvod, případně jeho opravy, musí provádět osoba odborně znalá.

Příslušenství : k ventilátoru můžete dokoupit ventilační mřížky, větrací mřížky se žaluzií nebo gravitační mřížky, které najdete v naší nabídce větracích mřížek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory čtyřhranné
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: