Ventilátor Dospel POLO 4 AŽ/WC žaluzie, časovač

Kód: 3235
Značka: Dospel
625 Kč / ks 516,53 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.3.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor na WC, ventilátor do koupelny, Dospel, ventilátory, axiální, odtahový, odsávací, na, do koupelny, koupelnový, WC, pro, kruhové, kruhového, potrubí, trubky, s, průměrem 100, mm, nástěnný, domovní, elektrický, 220V, 230V,

Použití
Jednofázový asynchronní motor s ochranou proti přetížení. Motor má kuličková ložiska a stálou tukovou náplň pro celou dobu životnosti. Ventilátor je určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod. Vzhledem ke svým technickým parametrům je ventilátor určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o stejném průměru.
Instalace
Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž a demontáž. Možnost montáže vertikálně i horizontálně. Vyroben z hmoty ABS. Ventilátory vybavené motorem s kuličkovými ložisky prodlužují životnost ventilátoru z 5000 hod. provozu až na 30000 hod. Pokud použití ventilátoru vyžaduje montáž do stropu, nebo je provoz delší než 30 min. v jednom cyklu je nezbytné použít ventilátor s kuličkovými ložisky.

Vybavení : kuličková ložiska, automatická žaluzie, časový spínač,

Časový spínač : Ventilátor má standardní nastavitelný časový spínač používaný do výrobku POLO umožňuje plynulé nastavení doběhu od 30 sekund do 25 minut pomocí otáčení trimru na desce plošných spojů. 

POZOR !!!! Časový spínač MULTI není součástí dodávky, pokud potřebujete mít ventilátor vybaven tímto exluzivním časovým spínačem je možné si zakoupit  časový spinač samostatně. Označení má TOM-01

Technické parametry :
Průměr výstupního hrdla : 100mm/ 98mm

Průtok vduchu m3/h         : 100
Statický tlak                        : 34 Pa
Teplota                               : 40°C
Hladina hluku                   : 40db
Příkon motoru                   : 15W
Jmenovité napětí              : 230V/50Hz
Otáčky motoru/min           : 2650
Stupeň krytí IP                   : IPx4

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory Polo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.44 kg
Napájení [V/Hz]: 230/50
Průměr [mm]: 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: