Revizní dvířka do SDK RDLp 400 x 400 x 12,5 GKBi US zámek, těsnení, do vlhka, ZEL (V)

Kód: 22932
557,89 Kč / ks 461,07 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.1.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyndavací revizní dvířka RDLp 400 x 400 x 12,5 GKBi US (V) jsou určené pro montáž do sádrokartonové stěny nebo stropu. Vhodné pro sádrokartonové desky o síle 12,5 mm. Dvířka umožňují rychlý a pohodlný přístup k revizním otvorům. Mechanismus otevírání, který zajišťuje bezpečné uzavření. Otevírání nebo závírání zatlačením - tlakový zámek funguje tak, že zatlačením na desku vnitřního rámu v místě zámku způsobí vycvaknutí či zacvaknutí západky.

 

Hlavní nosná konstrukce dvířek a rám jsou vyrobeny z hliníkového profilu.osazené sádrokartonovou deskou (GKBi - zelená) o síle 12,5 mm upevněnou do vnitřního rámu pomocí samovrtných šroubů. Dvířka jsou vyráběná ze speciálních hliníkových profilů, které jsou lisováním spojené do venkovního a vnitřního rámu pomocí výztužných pozinkovaných rohů. Kompletní sestava není spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak vyjmutí křídla dvířek v případě potřeby. Součástí vnitřního rámu je kartáčkové těsnění, které zabraňuje profukování prachu ze šachty do místnosti. Dvířka byla zkoušena na vzduchovou průvzdušnost v kategorii 2 podle normy ČSN EN 1026.

 

Hlavní výhodou dvířek je odjímatelný vnitřní rám zvětšující čistý průlez, pohodlné otevírání/uzavírání pomocí tlakového US zámku a kartáčkové těsnění pro zachytávání prachu. Dále také vystužené lisované rohy, minimální spára mezi pohyblivým rámem klapky a pevným rámem. Z důvodu vyšší bezpečnosti jsou dvířka opatřena bezpečnostním lankem, které zabraňuje samovolnému vypadnutí.

 

Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Dvířka jsou již vybavena čelní sádrokartonovou stranou o patřičném rozměru. Z důvodu správného fungování zámků je při montáži potřeba dodržet pravé úhly venkovního rámečku. Možnost obložení keramickým obkladem. Zelená sádrokartonová deska obsahuje impregnovanou vrstvu a je vhodná do místnosti s výskytem zvýšené vlhkosti jako jsou koupelny či toalety.

 

Technické parametry:

 

  • materiál: hliník

  • SDK deska: do vlhkého prostředí GKBi – zelená 12,5 mm

  • montáž: pod sádrokarton

  • počet zámků: 2

  • otevírání: vyndavací

  • jištění: pojistké lanko

  • vnitřní rozměr: 404x404

  • rozměr s rámečkem: 452x452

Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní dvířka do SDK vlhkuvzdorná
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.23 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: