Vážení zákazníci, momentálně se může otevírací doba prodejny lišit od běžné. Děkujeme za pochopení.

Revizní dvířka do SDK RDLp 400 x 600 x 12,5 GKBi US zámek, těsnení, do vlhka, ZEL (V)

Kód: 22843
777,15 Kč / ks 642,27 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revizní dvířka, hliníková, lisovaná, pro, WC, koupelnová, do, koupelny, stoupaček, stoupačky, servisní, montážní instalační, vnitřní, sádrokartonu, na, sádrokarton, stěny, stropy, SDK, skrytá, maskovací, s, těsnením, protiprachové, prachotěsné, těsnící, impregnovaná, do vlhka, vlhkuvzdorná, protivhlkostní, 40x60, cm, 400x600, mm, vyndavací,

Vyndavací revizní dvířka RDLp 400 x 600 x 12,5 GKBi US (V) jsou určené pro montáž do sádrokartonové stěny nebo stropu. Vhodné pro sádrokartonové desky o síle 12,5 mm. Dvířka umožňují rychlý a pohodlný přístup k revizním otvorům. Mechanismus otevírání, který zajišťuje bezpečné uzavření. Otevírání nebo závírání zatlačením - tlakový zámek funguje tak, že zatlačením na desku vnitřního rámu v místě zámku způsobí vycvaknutí či zacvaknutí západky.

Hlavní nosná konstrukce dvířek a rám jsou vyrobeny z hliníkového profilu.osazené sádrokartonovou deskou (GKBi - zelená) o síle 12,5 mm upevněnou do vnitřního rámu pomocí samovrtných šroubů. Dvířka jsou vyráběná ze speciálních hliníkových profilů, které jsou lisováním spojené do venkovního a vnitřního rámu pomocí výztužných pozinkovaných rohů. Kompletní sestava není spojena pomocí pevného pantu a umožňuje tak vyjmutí křídla dvířek v případě potřeby. Součástí vnitřního rámu je kartáčkové těsnění, které zabraňuje profukování prachu ze šachty do místnosti. Dvířka byla zkoušena na vzduchovou průvzdušnost v kategorii 2 podle normy ČSN EN 1026.

Hlavní výhodou dvířek je odjímatelný vnitřní rám zvětšující čistý průlez, pohodlné otevírání/uzavírání pomocí tlakového US zámku a kartáčkové těsnění pro zachytávání prachu. Dále také vystužené lisované rohy, minimální spára mezi pohyblivým rámem klapky a pevným rámem. Z důvodu vyšší bezpečnosti jsou dvířka opatřena bezpečnostním lankem, které zabraňuje samovolnému vypadnutí.

Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Dvířka jsou již vybavena čelní sádrokartonovou stranou o patřičném rozměru. Z důvodu správného fungování zámků je při montáži potřeba dodržet pravé úhly venkovního rámečku. Možnost obložení keramickým obkladem. Zelená sádrokartonová deska obsahuje impregnovanou vrstvu a je vhodná do místnosti s výskytem zvýšené vlhkosti jako jsou koupelny či toalety.

Technické parametry:

materiál: hliník
SDK deska: do vlhkého prostředí GKBi – zelená 12,5 mm
montáž: pod sádrokarton
počet zámků: 2
otevírání: vyndavací
jištění: pojistké lanko
vnitřní rozměr: 404x604
rozměr s rámečkem: 452x652 (šířka x výška) – zámky na kratší straně dvířek

Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní dvířka do SDK vlhkuvzdorná
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: