Průmyslový ventilátor NV 200 - průměr 200mm

Kód: 8520
Značka: KOVHRON
1 748,93 Kč / ks 1 445,40 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.3.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor průmyslový Kovhron NV 200 - průměr 200mm

Popis: Ventilátor NV 200 s průměrem 200mm je ventilátor axiální, nástěnný, odtahový, odsávací se žaluzíí pro univerzální použití nejen v průmyslových prostorách. Součástí ventilátoru je samotížná žaluzie.

Materiál: Ventilátory NV jsou vyrobeny z ocelového plechu (chráněn proti korozi vypalovacím lakem) v kombinaci s plastem. Barva bílá

Motor:  Jednofázový elektromotor je opatřen kluznými ložisky. Ventilátor se dodává s volně otevírajícími žaluziemi.

Montáž: Ventilátor NV je vhodný k motnáži na zeď. Pracuje v poloze vodorovně s osou hřídele. Musí být zabudován tak, aby byla vyloučena možnost náhodného dotyku s jeho rotujícími částmi. Při montáži ventilátoru na zeď se doporučuje dodržet vzdálenost ventilátoru od podlahy minimálně 2,3m. Pokud je nutno ventilátor umístit níže, nebo je ventilátor v dosahu ruky ( např. schodiště ) musí být zamezen přístup k oběžnému kolu ventilátoru ochranným košem. Žaluzie ventilátoru se upevňují na zeď pomocí šroubů a hmoždinek, pro které jsou v rámu vyvrtány upevňující otvory. Tloušťka zdi, na kterou se ventilátor může namontovat, musí být minimálně 220mm. Při menší tloušťce zdi by ventilátor přečníval na vnější straně zdi, čímž by byly znemožněna montáž žaluzií. Připojení ventilátoru na elektrický rozvod, případně jeho opravy, musí provádět osoba odborně znalá.

Technické parametry:

Napětí : 230V/50Hz
Výkon : 8,3 m3 /min
Příkon : 36W
Otáčky : 1300 ot/min
Krytí : IP 42
Venkovní rozěmry : 280x280mm
Hlučnost 1m od zdroje : 48db

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory NV
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: