Ventilátor Vents 100 ST

Kód: 1193
Značka: Vents
506,48 Kč / ks 418,58 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor Vents 100 ST  časový doběh

Použití
Axiální ventilátor VENTS S je určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod. Vzhledem ke svým technickým parametrům je ventilátor určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o daném průměru. Časový spínač a hygrostat je umístěn přímo ve ventilátoru. Možnost nastavení časového spinače je od 2 do 30 minut. 
Instalace
Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž a demontáž. Možnost montáže vertikálně i horizontálně. Vyroben z hmoty ABS. Ventilátory vybavené motorem s kuličkovými ložisky prodlužují životnost ventilátoru z 5000 hod. provozu až na 30000 hod. Pokud použití ventilátoru vyžaduje montáž do stropu, nebo je provoz delší než 30 min. v jednom cyklu je nezbytné použít ventilátor s kuličkovými ložisky.

Jak funguje časový spínač ? Ventilátory s časovým spinačem má na zapojení tři svorky : N-nula, L-fáze, LT-ovládání. Pokud nebudete mít k ventilátoru přiveden třetí vodič na svorku LT od externího spinače, ventilátor bude moci pouze vypnout a zapnout. Použití externího spinače slouží k tomu, aby se ventilátor mohl zapnout na dobu, dle nastavení časového spinače,  Pokud budete chtít ventilátor zapnout a přivede se krátký impuls napětí přez tlačítko na svorku LT /na svorce LT nesmí být trvale napětí, pokud by bylo na svorce LT trvale napětí, ventilátor nebude vypínat./. Zapojení ventilátoru : svorky N a L musí být trvale pod napětím. Pokud prvně zapojím ventilátor s časovým spinačem na sít - ventilátor běží po dobu, která je nastavena na časovém spinači to je minimálně 2min- až.30min., potom vypne a je připraven na další impuls. Zapojení by měla provádět osoba znalá v oboru elektro, proto doporučuji svěřit zapojení a nastavení ventilátoru odborníkovi.

Technické parametry:

Napájení [V/Hz]  230/50
 Příkon [W]  14
 Průtok vzduchu [m3/h]  95
 Otáčky[min]  2300
 Statický tlak [Pa]  35
 Akustický tlak [dB/1m]  34
 Teplota max [C]  40
 Průměr [mm]  100
 Kuličková ložiska  ne
 Časový spinač  2-30 min. nastavitelný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory VENTS S
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Napájení: 230 V
? Příkon [W]: 14
Jmenovitý proud [A]: 0,08
Průtok vzduchu [m3/h]: 95
Otáčky[min]: 2300
Statický tlak [Pa]: 35
Akustický tlak [dB/3m]: 34
Krytí [IP]: 34
? Kuličková ložiska: Ne
? Automatická žaluzie: Ne
? Časový spínač: Ano
? Čidlo vlhkosti: Ne
? Čidlo pohybu: Ne
Průměr: 100
Tahový spínač: Ne
Teplota max [°C]: 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: