Ventilátor Cata B23-RA s reverzací chodu

Kód: 20121
Značka: Cata
4 758,56 Kč / ks 3 932,69 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cata B23-RA, Ventilátor pro restaurace, bary, spol. prostory, Montáž na zeď i do okna (sada ZDARMA) 5 rychlostní regulátor na zeď, s reverzací chodu Automatická žaluzie

CHARAKTERISTIKA:Axiální ventilátory s automatickou žaluzií se skládají z vnitřní jednotky a vnější krycí mřížky. Modely s označením RA jsou vybaveny externím 5-rychlostním přepínačem s možností volby směru vzduchu. Ventilátory se vyznačují velmi nízkou provozní hlučností, snadnou montáží a snadnou údržbou.
POUŽITÍ:
Odvětrávání společenských místností, kanceláří, čekáren, restaurací a podobných prostor. Montáž ve svislé poloze s odtahem přes zeď nebo přes okno. Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 do +40°C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnost, chemických výparů a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal a nestékal do něj kondenzát vody z chladnějšího prostředí (zvenku).
SKŘÍŇ:Skříň a čelní kryt jsou zhotoveny z mechanicky odolného termoplastu ABS bílé barvy s vysokou barevnou stálostí.
OBĚŽNÉ KOLO:Axiální oběžné kolo je vyrobeno z ABS.
MOTOR:Asynchronní s kotvou nakrátko a rozběhovým kondenzátorem. Motor je vybaven kluznými ložisky s tukovou náplní pro celou dobu životnosti. Dále je opatřen jednorázovou tepelnou pojistkou proti přetížení. Pracovní teplota je max. 40°C. Stupeň krytí je IPX4. Napájení 230V/50Hz.
SVORKOVNICE:Svorkovnice je přístupná po odšroubování zajišťovacího šroubu a po sejmutí čelního krytu.
Jednotlivé svorky mají písmenné označení:
N – nulový vodič
L – fáze
Další svorky umožňují pevné nastavení směru proudění vzduchu a u variant RA připojení přiloženého externího přepínače  rychlostí s možností volby směru proudění vzduchu.   
OVLÁDACÍ PRVKY:Ventilátor se zapíná i vypíná libovolným externím vypínačem 230V/50Hz. U variant RA je součástí dodávky externí regulátor rychlostí s možností volby směru proudění vzduchu.
SMĚR PRŮTOKU:Směr průtoku odsávaného vzduchu je od mřížky čelního krytu k zadnímu výfukovému hrdlu. Změna směru průtoku je možná u variant RA přepnutím na externím ovladači, u ostatních variant změnou zapojení propojek na svorkovnici.
MONTÁŽ:Ventilátory lze montovat ve svislé poloze jak na zeď, tak i do okna. Montáž  na zeď se provádí upevněním vnitřní jednotky a vnější krycí mřížky pomocí vrutů a hmoždinek, které jsou součástí dodávky.  Při montáži do okna se vnitřní jednotka a vnější dekorativní mřížka sešroubuje přes otvory ve skle.
AUTOMATICKÉ ŽALUZIE:Ventilátory jsou vybaveny automaticky ovládanou žaluzií, která ve vypnutém stavu uzavírá nasávací otvor.
REGULACE OTÁČEK:Provádí se u modulů RA 5-ti rychlostním externím ovladačem, u ostatních modelů lze regulovat otáčky elektronickými nebo transformátorovými regulátory otáček změnou napětí.
HLUK:Hladina hluku je měřena ve vzdálenosti 2m v ose sání při plném chodu ventilátoru.
ÚDRŽBA:Čelní kryt lze po odšroubování zajišťovacího šroubu sejmout a očistit. Vzhledem k tomu, že při sejmutí čelní desky dochází k odkrytí svorkovnice, je nutné ventilátor
nejprve odpojit od elektrického rozvodu vypnutím jističe.
VÝBAVA:Ventilátory označené RA jsou dodávány s externí jednotkou s 5-ti stupňovou regulací rychlosti a s možností volby směru průchodu vzduchu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory Cata
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: