Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Ventilátor Vents 100 MAL žaluzie, kuličková ložiska 

Cena: Kč s DPH
Kód: 8809
Dostupnost:skladem
Množství:
ventilátor se žaluzií

Použití
Axiální ventilátory VENTS MA jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, na WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod.  Vzhledem ke svým technickým parametrům je ventilátor určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o daném průměru.
Instalace
Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž a demontáž. Možnost montáže vertikálně i horizontálně. Vyroben z hmoty ABS. Ventilátory vybavené motorem s kuličkovými ložisky prodlužují životnost ventilátoru z 5000 hod. provozu až na 30000 hod. Pokud použití ventilátoru vyžaduje montáž do stropu, vertikálně, nebo je provoz delší než 30 min. v jednom cyklu je nezbytné použít ventilátor s kuličkovými ložisky.

 AUTOMATICKÁ ŽALUZIE je v klidovém stavu zavřená a brání pronikání chladu do místností.
Plně tak nahrazuje funkci zpětné klapky.
Zavírání a otevírání žaluzie zabezpečuje píst, který je umístěn pod vrchní, krycí mřížkou ventilátoru. Píst obsahuje kapalinu, kterou postupně ohřívá bimetalový článek. Kapalina se vlivem tapla roztáhne a po cca 30 vteřinách od spuštění ventilátoru postupně žaluzii otevře. Po vypnutí ventilátoru dochází k pozvolnému vychladnutí kapaliny, zmenšení jejího objemu a opětnému uzavření žaluzie, která se kompletně uzavře za 90 vteřin

Napájení [V/Hz] 230/50
Příkon [W] 18
Jmenovitý proud [A] 0,08
Průtok vzduchu [m3/h] 98
Otáčky[min] 2300
Statický tlak [Pa] 35
Akustický tlak [dB/1m] 34
Teplota max [C] 40
Váha[kg] 0,68
Krytí [IP] 24
Průměr [mm] 100
Kuličková ložiska ano
Automatická žaluzie ano

« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.