Ventilátor koupelnový SOLO 100T s časovým spínačem

Kód: 30266
Značka: Klimatom
499,93 Kč / ks 413,17 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ventilátor SOLO 100T je další verzí ventilátorů řady SOLO, ventilátor je vybaven nastavitelným časovým spínačem. Tato řada ventilátorů se vyznačuje především svými kompaktními rozměry. Ventilátor je vyrobený z čistě bílé hmoty ABS, která je antistatická a lehce čistitelná. Ventilátor je ideální pro krátké vzduchové rozvody nebo pro ventilaci přes stěnu nebo do stropu.

Ventilátor SOLO 100T je moderní axiální ventilátor, vhodný pro všestranné interiérové použití jako jsou koupelny, WC, kuchyně, malé a střední místnosti. Ventilátor je možné instalovat v libovolné pozici do trubky o průměru 100 mm. Motor s kuličkovými ložisky má stálou tukovou náplň a je vybaven pojistkou proti přetížení, ventilátor lze instalovat jak na stěnu tak na strop.

Volitelně nastavitelný časovač umožňuje nastavení doběhu od 30 sekund do 25 minut pomocí otáčení trimru na desce plošných spojů. Ventilátor můžete také nastavit ve třech režimech a to přesunutím klemy na desce plošných spojů a zvolit tak režim dle Vaší potřeby.

Mod A– Ventilátor se sepne v momentě zapnutí vypínače (přivedení napětí na svorku T). Po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí), ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu.Mod B– Ventilátor sepne teprve po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) a pracuje po nastavený čas.
Mod C– Ventilátor startuje se zpožděním cca 1 minuty (přivedení napětí na svorku T) a po vypnutí vypínače (na svorce T není žádné napětí) ventilátor ještě pracuje po nastavený čas doběhu. V tomto nastavení, jestli dojde k vypnutí napájecího napětí na svorku T dříve než za 1 minutu, ventilátor nezačne pracovat.
Výběr modu A, B nebo C se provádí za pomocí svorky, která se nachází na desce plošných spojů. Přemístěním svorky označené číslicemi 1, 2 a 3 nebo jejím sejmutím, zajistíte změnu sepnutí časového spínače.
Svorka spojuje kontakty 1 a 2 - mod A. (výrobní nastavení )
Svorka spojuje kontakty 2 a 3 – mod B.
Sejmutí svorky – mod C.

Technické parametry:

  • Objemový průtok: 100 m3 /h
  • Statický tlak: 35 Pa
  • Akustický tlak: 39dB(A)
  • Příkon: 12W
  • Napájecí napětí: 230/50V/Hz
  • Otáčky: 2 450min
  • Proud: 0,07A
  • Max. teplota: 40°C
  • Krytí: IP44
  • Hmotnost: 0,55Kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory Klimatom SOLO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.55 kg
Napájení: 230 V
? Kuličková ložiska: Ano
? Automatická žaluzie: Ne
? Časový spínač: Ano
? Čidlo vlhkosti: Ne
? Čidlo pohybu: Ne
Průměr: 100
Tahový spínač: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

KLIMATOM je dynamicky se rozvíjející firma, která působí v oboru moderní ventilace a vzduchotechniky již od roku 1991.Cílem je vyrobit zákazníkovi výrobky co nejvyšší kvality za konkurenceschopné ceny.