Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Ventilátor Vents 100 MATH žaluzie, doběh, hydrostat 

Cena: Kč s DPH
Kód: 5384
Dostupnost:skladem
Množství:
ventilátor se žaluzií

Automatická žaluzie + časový spínač + Hygrostat

Axiální ventilátor je Určen k Odsávání vzduchu z bytových nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, kanceláře, prodejny, garáže a pod. Vzhledem ke Svým technickým parametrům jsou určený k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, prípadne k Odsávání Přímo přes stěnu. Jsou určený pro montáž na stěnu Nebo do stropu, ale PŘI montáži do stropu (vertikálně) se doporučuje Použití ventilátoru s motorem s kuličkovými ložisky, Pokud bude ventilátor využíván k nepřetržitému chodu.

Funkce:. Na hydrostatu, Který je uvnitř ventilátoru, nastavíte PŘI jaké vlhkosti má špenát. Na časovém spinaci, Který je uvnitř ventilátoru, nastavíte dobutamin, jak dlouho má ventilátor bezet.
V provozu: hydrostat zaregistruje, že pro vlhkost překročila Vámi zvolenou mez. Hydrostat sepne ventilátor, Který běží Po dobu jakou má nastaven časový spínač. Po uplynutí Vámi zvoleného času se ventilátor vypne. Galerie: hydrostat zaregistruje, že pro vlhkost Stále je vysoká, režim opakuje znovu.

Průtok vzduchu 98 m3/hod
Tlak 35 Pa
Příkon 18 W
Otáčky / minuta 2300
Jmenovitý proud 0085
Hluk 34 dB
Krytí IP 24
Napájení 230 V
Max. teplota 40 ° C

« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.