Ventilátor Vents 100 MAT žaluzie, doběh

Kód: 5385
Značka: Vents
638,25 Kč / ks 527,48 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.3.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití
Axiální ventilátory VENTS MA jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, na WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod.  Vzhledem ke svým technickým parametrům je ventilátor určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o daném průměru.
Instalace
Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž a demontáž. Možnost montáže vertikálně i horizontálně. Vyroben z hmoty ABS. Ventilátory vybavené motorem s kuličkovými ložisky prodlužují životnost ventilátoru z 5000 hod. provozu až na 30000 hod. Pokud použití ventilátoru vyžaduje montáž do stropu, vertikálně, nebo je provoz delší než 30 min. v jednom cyklu je nezbytné použít ventilátor s kuličkovými ložisky. Časový spinač je nastavitelný v rozmezí 2 - 30 min.

AUTOMATICKÁ ŽALUZIE je v klidovém stavu zavřená a brání pronikání chladu do místností.
Plně tak nahrazuje funkci zpětné klapky.
Zavírání a otevírání žaluzie zabezpečuje píst, který je umístěn pod vrchní, krycí mřížkou ventilátoru. Píst obsahuje kapalinu, kterou postupně ohřívá bimetalový článek. Kapalina se vlivem tapla roztáhne a po cca 30 vteřinách od spuštění ventilátoru postupně žaluzii otevře. Po vypnutí ventilátoru dochází k pozvolnému vychladnutí kapaliny, zmenšení jejího objemu a opětnému uzavření žaluzie, která se kompletně uzavře za 90 vteřin

Průtok vzduchu 98 m3/hod
Tlak 35 Pa
Příkon 18 W
Otáčky/minuta 2300
Jmenovitý proud 0,085A
Hluk 34 dB
Krytí IP 24
Napájení 230 V
Max. teplota 40°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Ventilátory MA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.65 kg
Napájení [V/Hz]: 230/50
Průměr [mm]: 100
? Kuličková ložiska: Ne
? Automatická žaluzie: Ano
? Časový spínač: 2-30 minut nastavitelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: