Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Ventilátor Vents 100 MAT žaluzie, doběh 

Cena: Kč s DPH
Kód: 5385
Dostupnost:skladem
Množství:
ventilátor se žaluzií

Použití
Axiální ventilátory VENTS MA jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, na WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod.  Vzhledem ke svým technickým parametrům je ventilátor určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes stěnu. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o daném průměru.
Instalace
Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž a demontáž. Možnost montáže vertikálně i horizontálně. Vyroben z hmoty ABS. Ventilátory vybavené motorem s kuličkovými ložisky prodlužují životnost ventilátoru z 5000 hod. provozu až na 30000 hod. Pokud použití ventilátoru vyžaduje montáž do stropu, vertikálně, nebo je provoz delší než 30 min. v jednom cyklu je nezbytné použít ventilátor s kuličkovými ložisky. Časový spinač je nastavitelný v rozmezí 2 - 30 min.

AUTOMATICKÁ ŽALUZIE je v klidovém stavu zavřená a brání pronikání chladu do místností.
Plně tak nahrazuje funkci zpětné klapky.
Zavírání a otevírání žaluzie zabezpečuje píst, který je umístěn pod vrchní, krycí mřížkou ventilátoru. Píst obsahuje kapalinu, kterou postupně ohřívá bimetalový článek. Kapalina se vlivem tapla roztáhne a po cca 30 vteřinách od spuštění ventilátoru postupně žaluzii otevře. Po vypnutí ventilátoru dochází k pozvolnému vychladnutí kapaliny, zmenšení jejího objemu a opětnému uzavření žaluzie, která se kompletně uzavře za 90 vteřin

Průtok vzduchu 98 m3/hod
Tlak 35 Pa
Příkon 18 W
Otáčky/minuta 2300
Jmenovitý proud 0,085A
Hluk 34 dB
Krytí IP 24
Napájení 230 V
Max. teplota 40°C

« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.