Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Ventilátor do potrubí Vents VK 200 

Cena: Kč s DPH
Kód: 5367
Dostupnost:skladem
Množství:
Potrubní ventilátor VK

Potrubní ventilátor Vents VK 200

Ventilátor, Vents, VK, ventilátory, radiální, odtahový, odsávací, na, do, pro, kruhové, kruhového, potrubí, trubky, průchozí, s průměrem 200, mm, potrubní, trubkový, prúmyslový, elektrický, 220V, 230V.

Použití  : Potrubní ventilátory radiální VENTS VK jsou schopné odsávat vzduch ze všech různých prostor, například  bytových a nebytových prostor, kuchyně, koupelny, toalety, WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace atd. Potrubní ventilátory jsou vhodné připojit do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou. Ventilátory do potrubí Vents VK jsou velice málo hlučné. Motor ventilátoru do potrubí má kuličková ložiska, která zajišťují bezproblémový nepřetržitý provoz ventilátoru. Přibližná životnost ventilátoru je 40.000 hodin. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o daném průměru. ventilátor do potrubí je vyroben z hmoty ABS. ventilátor do potrubí Vents Vk lze použít k odsávání či ventilaci vzduchu z více míst současně.

Motor: Součástí motoru je tepelná pojistka s automatickým resetem. Jednofázový motor s vnějším rotorem, který je vybaven odstředivým oběžným kolem s dozadu zahnutými lopatkami.

Montáž : Montáž i demontáž ventilátoru do potrubí je díka jeho konstrukci velmi snadná. Součástí balení potrubního ventilátoru jsou příchytky, které umožňují namontovat ventilátor na zeď.

Přílsušenství : Pomocí regulátoru otáček RS-1300 a RS-1400 lze ovládat otáčky ventilátoru do potrubí.

Technické parametry:

Napájení [V/Hz] 230/50
Příkon [W] 107
Jmenovitý proud [A] 0,47
Průtok vzduchu [m3/h] 780
Otáčky[min] 2660
Statický tlak [Pa] 410
Akustický tlak [dB/1m] 48
Teplota max [C] 55
Váha[kg] 4
Krytí [IP] X4
Průměr [mm] 200
Kuličková ložiska

ano« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.