Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78545 Hercules

Kód: 2042
Značka: Westinghouse
6 259 Kč / ks 5 172,73 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78545 Hercules

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78545 Hercules je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 25m2. Stropní ventilátor s osvětlením 78545 Hercules řadíme do kategorie Modern.

Funkce: Zpětný chod : Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78545 Hercules má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění až 30%. 

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78545 Hercules je dálkové ovládání Westinghouse umožňující rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.

Technické parametry:

Průměr / váha 132 cm / 8,1kg
Barva lopatek / ventilátory  buk-zašlý javor / broušený nikl
Zpětný chod ano
Světlo ano - 1x 80W R7 ( je součástí balení)
Velikost místnosti do 25 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání / ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 60/41/28W /  0,26/0,18/0,12A
Otáčky 170/125/75 otáček za minutu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: