Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78525 Audubon

Kód: 2081
Značka: Westinghouse
5 890 Kč / ks 4 867,77 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78525 Audubon

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78525 Audubon je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 20m2. Stropní ventilátor s osvětlením 78525 Audubon řadíme do kategorie Modern.

Funkce: Zpětný chod : Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78525 Audubon má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění až 30%. 

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78525 Audubon je dálkové ovládání Westinghouse 72266 - radiové nebo Westinghouse 78095 - infračervené. Oba typy dálkového ovladače umožňují rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.


Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.

Technické parametry:

 

Průměr / váha 122 cm / 6kg
Barva lopatek / ventilátory  stříbrná (jedna strana) zašlý javor (druhá strana) / broušený nikl
Zpětný chod ano
Světlo ano - 3 x 50 W - GU10
Velikost místnosti do 20 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 26/35/55 W /  0,23/0,15/0,11A  /  0,26/0,18/0,12A
Otáčky 110/170/235 otáček za minutu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: