Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78270 Techno

Kód: 22030
Značka: Westinghouse
9 230 Kč / ks 7 628,10 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78270 Techno

Popis: Stropní ventilátor s LED osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78270 Techno je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 25m2. Stropní ventilátor s osvětlením 78270 Techno řadíme do kategorie Modern.

Funkce: Zpětný chod : Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78270 Techno má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění až 30%. 

Upínací systém: Stropní ventilátor 78270 Techno s LED osvětlením má upínací systém downrod. U tohoto typu upínání je nezbytné použít při montáži integrovanou tyč, která je součástí balení.

Příslušenství: součástí balení stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78270 Techno je i dálkové ovládání Westinghouse 78095 - infračervené. Dálkovéhý ovladač umožňuje rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: