Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78182 Comet

Kód: 8129
Značka: Westinghouse
2 949 Kč / ks 2 437,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.2.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78182 Comet

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78182 Comet je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 25m2. Stropní ventilátor s osvětlením 78182 Comet řadíme do kategorie Classic.

Funkce: Zpětný chod : Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78182 Comet má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění. 

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78182 Comet je dálkové ovládání Westinghouse 72266 - radiové nebo Westinghouse 78095 - infračervené. Oba typy dálkového ovladače umožňují rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.

Technické parametry:

 

 

Průměr / váha 132 cm / 8 kg
Barva lopatek / ventilátoru  bílá -světlý javor / titan
Zpětný chod ano
Světlo ano - 2 x 40 W - E14 ( není součástí balení)
Velikost místnosti do 25 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 26/40/58 W  /  0,25/0,18/0,12A
Otáčky 80/130/180 otáček za minutu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: