Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78171 Monarch Trio

Kód: 2467
Značka: Westinghouse
4 290 Kč / ks 3 545,45 Kč bez DPH
Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78171 Monarch Trio

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78171 Monarch Trio je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 25m2. Stropní ventilátor s osvětlením 78171 Monarch Trio řadíme do kategorie Traditional.

Funkce: Zpětný chod : Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78171 Monarch Trio má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění.   

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78171 Monarch Trio je dálkové ovládání umožňující rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.

Technické parametry: 

Průměr / váha 132 cm / 6,5kg
Barva lopatek / ventilátoru dub - mahagon  / leštěná mosaz
Zpětný chod ano
Světlo ano - 3 x 60 W - E14 (žárovky nejsou součástí balení)
Velikost místnosti do 25 m2
Dálkové ovládání ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 58/40/26W / 0,25/0,18/0,12A
Otáčky 175/120/75

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: