Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78017 Comet

Kód: 2100
Značka: Westinghouse
4 147 Kč / ks 3 427,27 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78017 Comet

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78017 Comet je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor s osvětlením  chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Stropní ventilátor s osvětlením je vhodný do místnosti o velikosti 25m2.

Funkce: Stropní ventilátor s ovětlením Westinghouse 78017 Comet má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění. Na svorkovnici u ventilátoru na strop naleznete zvlášť svorku na motor a zvlášť svorku na světlo.  

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru - typ Westinghouse 78017 Comet je dálkové ovládání Westinghouse 72266 - radiové nebo Westinghouse 78095 - infračervené. Oba typy dálkového ovladače umožňují rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.

 Technické parametry: 

 

 

Průměr / váha 132 cm  / 8 kg
Barva lopatek / ventilátoru bílá - borovice / bílá
Zpětný chod ano
Světlo ano - 2 x 40 W - E14
Velikost místnosti do 25 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 26/40/58 W / 0,25/0,18/0,12A
Otáčky 80/130/180 otáček za minutu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: