Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78014 Hercules Supreme

Kód: 21887
Značka: Westinghouse
7 920 Kč / ks 6 545,45 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78014 Hercules Supreme

Popis: Stropní ventilátor s LED osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78014 Hercules Supreme je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 25m2. Stropní ventilátor s osvětlením 78014 Hercules Supreme řadíme do kategorie Modern.

Funkce: Zpětný chod : Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78014 Hercules Supreme má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění až 30%. 

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Příslušenství: součástí balení stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78014 Hercules Supreme je i dálkové ovládání Westinghouse 78095 - infračervené. Dálkovéhý ovladač umožňuje rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Technické parametry:

Průměr / váha 132 cm / 8,1kg
Barva lopatek / ventilátory tmavý ořech - jabloň / tmavý cín, chrom
Zpětný chod ano
Světlo ano - integrovaný LED 17,5W
Velikost místnosti do 25 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání
ano - infračervené
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru
12/24,6/62,6W  
Otáčky 65/104/170 otáček za minutu

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: