Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 72272 Vegas

Kód: 5684
Značka: Westinghouse
1 750 Kč / ks 1 446,28 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 72272 Vegas

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 72272 Vegas je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme ventilátor umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 15m2.

Funkce: Stropní ventilátor Westinghouse 72272 Vegas má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění. Na svorkovnici u ventilátoru na strop naleznete zvlášť svorku na motor a zvlášť svorku na světlo.  

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru - typ 72272 Vegas je dálkové ovládání Westinghouse 72266 - radiové nebo Westinghouse 78095 - infračervené. Oba typy dálkového ovladače umožňují rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Technickou kartu přikládáme níže ve formátu PDF.

Technická specifikace:

Průměr/ váha / výška 105 cm / 4,5kg / 42cm
počet / Barva lopatek 4 / 2 barvy - stříbrná (jedna strana) světlý javor (druhá strana)
Zpětný chod ano
Světlo ano -  60 W - E27
Velikost místnosti do 15 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání ano
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 47,4/39,6/37W / 0,208/0,184/0,191A
Otáčky / stupeň krytí 65/110/160 otáček za minutu / IP 20

Doplňkové parametry

Kategorie: Stropní ventilátory se světlem
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: