Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78158 Turbo Swirl 

Cena: Kč s DPH
Kód: 15
Množství skladem:0
Stropní ventilátor

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78158 Turbo Swirl

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 78158 Turbo Swirl je vhodný k umístění na strop. Doporučujeme stropní ventilátor s osvětlením v umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. Osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 10m2.

Funkce: Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 78158 Turbo Swirl má funkci reverzaci otáčení, během letního provozu dochází k přímému ochlazování prostoru pod ventilátorem, naopak během zimního období provoz ventilátoru zajišťuje snížení teplotního rozdílu mezi stropem a podlahou. Díky tomu dochází k rovnoměrnému rozložení tepla v místnosti a velké úspoře nákladů na vytápění. 

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru s osvětlením typ Westinghouse 78158 Turbo Swirl je dálkové ovládání Westinghouse 72266 - radiové nebo Westinghouse 78095 - infračervené. Oba typy dálkového ovladače umožňují rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.

Technické parametry:

 


Průměr / váha 76 cm / 5,7 kg
Barva lopatek / ventilátoru světlý javor / titanová
Zpětný chod ano
Světlo ano - 1 x 60 W - E14
Velikost místnosti do 10 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru / spotřeba 26/37/53 W / 0,23/0,16/0,11A
Otáčky 130/190/250 otáček za minutu


« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.