Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 72185 Vegas 

Cena: Kč s DPH
Kód: 5690
Dostupnost:skladem
Množství:
stropní ventilátor

Stropní ventilátor s osvětlením Westinghouse 72185 Vegas

Popis: Stropní ventilátor s osvětlením, navržen od firmy Westinghouse, typ 72185 Vegas je vhodný k umístění na strop. Je vhodné ventilátor umístit do středu místnosti či nad oblast, kde potřebujete, aby stropní ventilátor chladil či oteploval vzduch. Stropní ventilátor s osvětlením zároveň slouží i jako lustr či stropní světlo. Stropní ventilátor Westinghouse lze napojit k vypínači tak, že jednou půlkou vypinače můžeme zapínat ventilátor, druhou půlkou vypinače můžeme ovládat osvětlení na ventilátoru. Pokud v místnosti je pouze jednoduchý vypínač, stropní ventilátor a osvětlení stropního ventilátoru ovládá naráz. osvětlení stropního ventilátoru lze také ovládat tahovým vypínačem umístěným na ventilátoru. Ventilátor je vhodný do místnosti o velikosti 15m2.

Upínací systém: Stropní ventilátor s osvětlením má upínací systém dual mount system. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy. Montážní tyč je součástí balení. Případně je možné dokoupit prodlužovací tyč, pokud řešíte výšku stropu.

Příslušenství: vhodné příslušenství ke stropnímu ventilátoru - typ Westinghouse 72185 Vegas je dálkové ovládání Westinghouse 72266 - radiové nebo Westinghouse 78095 - infračervené. Oba typy dálkového ovladače umožňují rozsvícení či zhasnutí světla, zapnutí či vypnutí ventilátoru, regulaci otáček, nebo regulaci intenzity světla u stropního ventilátoru.

Technickou kartu ventilátoru také přikládáme níže, ve formátu PDF.


Technické parametry:

Průměr 105 cm
Barva lopatek 2 barvy - bílá / borovice
Zpětný chod ano
Světlo ano - 1 x 60 W - E27
Velikost místnosti do 15 m2
Počet rychlostí 3
Dálkové ovládání ne / lze dokoupit
Řetízkové ovládání ano
Příkon motoru 37/39,6/47,4 W
Otáčky 110/162/210 otáček za minutu


« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.