Protipožární revizní dvířka GKF EI60 500 x 500 klička, Stěna

Kód: 30201
3 623 Kč / ks 2 994,21 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
1.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto revizní dvířka jsou určena pro montáž do jakékoliv příčky a předstěny, kde je požadována protipožární odolnost revizních dvířek. Velmi časté využití je v rozvodech vzduchotechniky, přístup k nejrůznějším měřidlům, elektrorozvaděčům, jističům, uzávěrům topení, vody, plynu, k protipožárním zařízením apod.

Termín dodání: Tyto revizní dvířka jsou vyráběna na zakázku, dodací lhůta je v rozmezí 5-7dní.

Konstrukce: Rám i samotná dvířka jsou vyrobena z oceli. Vnitřní obvod dvířek je opatřen zpěňující páskou, která zabraňuje průniku ohně a kouře mezi rámem a dvířky. Rám dvířek je opatřen stavitelnými L lištami, díky kterým lze dvířka snadno přizpůsobit různým tloušťkám příček a stropů od 12,5 až 38 mm. Dvířka jsou do rámu osazena pomocí dvou pantových čepů a jsou opatřena zámkem. Výplň přední strany dvířek tvoří protipožární sádrokartonová deska. Na zadní straně dvířek je připevněn protipožární sendvič, složený z materiálů dle protipožární odolnosti. Tyto dvířka splňují protipožární odolnost EI 60. Dvířka se otevírají kličkou, která je součástí dodávky.  Celková tloušťka dvířek 56 mm. Konstrukce dvířek pro montáž na stěnu a na strop je stejná,  rozdílná je pouze skladba protipožární výplně dvířek.

Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Revizní dvířka se montují až po opláštění konstrukce deskovým materiálem. Za opláštěním je nutné mít volný prostor hluboký alespoň 300 mm. Je nutné uvážit skladebnou tloušťku opláštění a rozmístění nosných prvků, protože stavitelné L lišty je možné použít v rozmezí opláštění 12,5 až 38 mm. Při rozměrech dvířek od 500x500mm je třeba uchytit dvířka na nosné profily alspoň na jedné straně a u rozměru od 600x600mm na dvou protilehlých stranách. Menší dvířka se mohou upevnit pomocí L lišt pouze do opláštění, avšak maximálně 150mm od nosného profilu.

Dvířka jsou určena k osazení jako „pravá“ a „levá“ nikoliv výklopná.

Revizní dvířka jsou konstrukcemi druhu DP1 dle ČSN 73 0810 - nezvyšují intenzitu požáru.

Technické parametry:

    materiál: ocel
    montáž: pod sádrokarton (stěna)
    instalace: pravá i levá
    zámek: klička
    rozměr: 500x500
    protipožární osvědčení: EI 60 (dodáváno s produktem)

Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní dvířka protipožární do stěny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: