Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Průmyslový ventilátor NV 400 - průměr 400mm 

Vaše cena: Kč s DPH
Kód: 3218
Běžná cena:5 390,00 Kč
Ušetříte - sleva:16.7% / 900,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:

Ventilátor průmyslový Kovhron NV 400 - průměr 400mm

Popis: Ventilátor NV 400 s průměrem 400mm je ventilátor axiální, nástěnný, odtahový, odsávací se žaluzíí pro univerzální použití nejen v průmyslových prostorách. Součástí ventilátoru je samotížná žaluzie.

Materiál: Ventilátory NV jsou vyrobeny z ocelového plechu (chráněn proti korozi vypalovacím lakem) v kombinaci s plastem. Barva bílá

Motor:  Jednofázový elektromotor je opatřen kluznými ložisky. Ventilátor se dodává s volně otevírajícími žaluziemi.

Montáž: Ventilátor NV je vhodný k motnáži na zeď. Pracuje v poloze vodorovně s osou hřídele. Musí být zabudován tak, aby byla vyloučena možnost náhodného dotyku s jeho rotujícími částmi. Při montáži ventilátoru na zeď se doporučuje dodržet vzdálenost ventilátoru od podlahy minimálně 2,3m. Pokud je nutno ventilátor umístit níže, nebo je ventilátor v dosahu ruky ( např. schodiště ) musí být zamezen přístup k oběžnému kolu ventilátoru ochranným košem. Žaluzie ventilátoru se upevňují na zeď pomocí šroubů a hmoždinek, pro které jsou v rámu vyvrtány upevňující otvory. Tloušťka zdi, na kterou se ventilátor může namontovat, musí být minimálně 220mm. Při menší tloušťce zdi by ventilátor přečníval na vnější straně zdi, čímž by byly znemožněna montáž žaluzií. Připojení ventilátoru na elektrický rozvod, případně jeho opravy, musí provádět osoba odborně znalá.

Technické parametry:

Napětí : 230V/50Hz
Výkon : 26,6 m3/min
Příkon : 110W
Otáčky : 1250 ot/min
Krytí : IP 42
Venkovní rozěmry : 510x510mm
Hlučnost 1m od zdroje : 64db
« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.