Protipožární revizní dvířka pod obklad 600x600 EI45 US, Stěna

Kód: 30207
3 626,15 Kč / ks 2 996,82 Kč bez DPH
Na objednávku
Můžeme doručit do:
1.11.2021
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto revizní dvířka jsou určena pro montáž do jakékoliv příčky a předstěny, kde je požadována protipožární odolnost revizních dvířek. Velmi časté využití je v rozvodech vzduchotechniky, přístup k nejrůznějším měřidlům, elektrorozvaděčům, jističům, uzávěrům topení, vody, plynu, k protipožárním zařízením apod.

Termín dodání: Tyto revizní dvířka jsou vyráběna na zakázku, dodací lhůta je v rozmezí 5-7dní.

Konstrukce: Rám i samotná dvířka jsou vyrobena z oceli. Vnitřní obvod dvířek je opatřen zpěňující páskou, která zabraňuje průniku ohně a kouře mezi rámem a dvířky. Rám dvířek je opatřen stavitelnými L lištami, díky kterým lze dvířka snadno přizpůsobit různým tloušťkám příček a stropů od 12,5 až 38 mm. Dvířka jsou do rámu osazena pomocí dvou pantových čepů a jsou opatřena zámkem. Výplň přední strany dvířek tvoří protipožární sádrokartonová deska, která je zapuštěná jako podklad pro keramický obklad. Dvířka lze obložit obkladem do tloušťky 12,5 mm (lepidlo + odbklad). Na zadní straně dvířek je připevněn protipožární sendvič, složený z materiálů dle protipožární odolnosti. Tyto dvířka splňují protipožární odolnost EI 45. Dvířka se otevírají pomocí kličky, která je součástí dodávky - je tak zajištěno bezpečné uzavření i otevření. Celková tloušťka dvířek 56 mm. Konstrukce dvířek pro montáž na stěnu a na strop je stejná,  rozdílná je pouze skladba protipožární výplně dvířek.

Montáž: Revizní dvířka se připevňují na profily samořeznými vruty. Revizní dvířka se montují až po opláštění konstrukce deskovým materiálem. Za opláštěním je nutné mít volný prostor hluboký alespoň 300 mm. Je nutné uvážit skladebnou tloušťku opláštění a rozmístění nosných prvků, protože stavitelné L lišty je možné použít v rozmezí opláštění 12,5 až 38 mm. Při rozměrech dvířek od 500x500mm je třeba uchytit dvířka na nosné profily alspoň na jedné straně a u rozměru od 600x600mm na dvou protilehlých stranách. Menší dvířka se mohou upevnit pomocí L lišt pouze do opláštění, avšak maximálně 150mm od nosného profilu.

Dvířka jsou určena k osazení jako „pravá“ a „levá“ nikoliv výklopná.

Technické parametry:

    materiál: ocel
    montáž: pod sádrokarton (stěna)
    instalace: pravá i levá
    zámek: klička
    rozměr: 600x600
    tloušťka obkladu: 12,5 mm (lepidlo+obklad)

    protipožární osvědčení: EI 45 (dodáváno s produktem)

Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní dvířka pod obklad
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 16.7 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: