Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Potrubní ventilátor Vents 150 VKO L - kuličková ložiska 

Cena: Kč s DPH
Kód: 5393
Dostupnost:skladem
Množství:
Potrubní ventilátor VKO

Potrubní ventilátor Vents 150 VKO L - kuličková ložiska

Potrubní axiální trubkové ventilátory 150 VKO L jsou určeny k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, na WC, pro WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace a pod. Průměr ventilátoru 150 mm. Ventilátor je vybaven kuličkovými ložisky.

Použití  : Potrubní ventilátory, axiální, VKO L jsou vzhledem ke svým technickým parametrům vhodné k použití odsávání či větrání vzduchu z kratších ventilačních potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, nebo odsávání přímo přes stěnu ( toalety, wc, kuchyně, kanceláře, skaldy, garáže, chotby, restaurace, bary, jídelny, sklepy, prodejny, apod). Potrubní ventilátor Vents 150 VKO L je kopmpatibilní s potrubím o stejném průměru.


Montáž : Díky konstrukci ventilátoru do potrubí 150 VKO L je montáž či demnotáž velice snadná. U potrubního ventílátoru 150 VKO L  je možná montáž jak horizontálně, tak vertikálně. Ventilátor do potrubí 150 VKO L je vyroben z hmoty ABS.

Motor:  Ventilátor do potrubí 150 VKO L je vybaven kuličkovými ložisky, které zajišťují bezproblémový nepřetržitý chod ventilátoru a prodlužují životnost ventilátoru až o 5.000hod, provoz až na 30.000hod.

Technické parametry:

Napájení [V/Hz]  230/50
 Příkon [W]  24
 Průtok vzduchu [m3/h]  298
 Otáčky[min]  2400
 Statický tlak [Pa]  95
 Akustický tlak [dB/1m]  40
 Teplota max [C]  40
 Průměr [mm]  150
 Kuličková ložiska  ano
 Časový spinač  ne

« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.