Specializovaný prodej vzduchotechniky a ventilátorů

Odsávací ventilátor venkovní VIT 125 - průměr 125mm 

Cena: Kč s DPH
Kód: 8303
Dostupnost:skladem
Množství:

Odsávací ventilátor venkovní VIT 125 - průměr 125mm

Popis : Tělo ventilátoru VIT je z oceli s polymerní vrstvou, která chrání motor před působením vlhkosti. Ventilátor VIT má mřížku proti vniknutí malých ptáků a hlodavců umístěnou ve spodní části. Ventilátor VIT je vhodný k univerzálnímu použití, např: v kancelářích, restauracích, obchodech, WC, koupelnách,  pizzeriích, prádelnách. Každá turbína u ventilátoru VIT je dynamicky vyvážena, ventilátor je velmi málo hlučný.

Montáž : Ventilátor VIT je vhodný pro  vertikální a venkovní montáž. Ventilátor spolehlivě pracuje v poloze vodorovně s osou hřídele. Ventilátor je určen k montáži na vnější povrch stěny a dá se zapojit do kruhového potrubí odpovídajícího průměru. Napájení ventilátoru přes vnější svorky. Elektrické připojení a instalace musí být provedena v souladu s pokyny v návodu. Připojení ventilátoru na elektrický rozvod, případně jeho opravy, musí provádět osoba odborně znalá. Plynulé ovládání otáček ventilátorů je možné prostřednictvím regulátoru otáček : RS-1300, RS-1400.

Motor: Motor u ventilátoru VIT je vhodný k nepřetržitému chodu. Motor je jednofázový s vnějším rotorem, který je vybaven odstředivým oběžným kolem s dozadu zahnutými lopatkami. Motor má vestavěnou-in tepelnou pojistkou s automatickým resetem. Použití motoru s kuličkovými ložiskami zaručuje dlouhou životnost (40.000 hodin).Motor ventilátoru má krytí IP 44

Technické parametry:

ení [V/Hz] 230/50
Příkon [W] 60
Jmenovitý proud [A] 0,27
Průtok vzduchu [m3/h] 390
Otáčky[min] 2500
Statický tlak [Pa] 368
Akustický tlak [dB/1m] 54
Teplota max [C] 55
Váha[kg] 4,10
Krytí [IP] X4
Průměr [mm] 100
Kuličková ložiska ano
Automatická žaluzie ne
Časový spínač ne
Čidlo vlhkosti ne
Čidlo pohybu ne

« zpět
©2018 Ventilátor od specialisty na ventilátory a vzduchotechniku Palmat s.r.o.